Повернення 

Ми виготовляємо брендовану продукцію, відповідно до затверджений макетів. Ми не робимо повернення брендованого товару, якщо він не відповідає очікуванням замовника. У випадку, коли продукція виготовлена повністю у відповідності до затверджених макетів та технічних описів - ми не можемо повернути товар чи кошти. Якщо ви замовляєте, продукцію в перше і маєте сумніви, краще замовити тестовий зразок перед запуском тиражу в роботу. 


Дуже просимо уважно перевіряти макети, звертати увагу на вид продукції, що зазначено в макеті,  розміри логотипів та коректність зазначених кольорів -   номери Pantone.


Колір товару на сайті може відрізнятися від кольору цього товару у житті. Замовник несе відповідальність за відповідність обраного товару власним потребам. 

 У випадку, коли можливо переробити друк на забрендованій продукції, ми ідемо на зустріч і шукаємо способи, як це виправити. Роботи щодо виправлення некоректного друку несе винна сторона.


Ми переробляємо продукцію за свій рахунок, якщо ми надрукували не відповідно до затвердженого макету, якщо  замовлення надруковано відповідно до макету, але в макеті були не точності, які замовник не помітив - ми переробимо за рахунок замовника.