Прорахунок вартості, або чому відсутні ціни на продукцію з логотипом?

Ціна формується виходячи із кількості виробів, їх розмірів, технік нанесення та особливостей продукції. Надання прайсу на всі можливі варіанти продукції може заплутати замовника та не дасть чіткого розуміння вартості саме того виду, що його цікавить.


Якщо ваш логотип складається  із одного чи двох кольорів, які не перетинаються – його можливо нанести за допомогою шовкодруку, або тамподруку, а якщо ваш логотип – це повнокольорова картинка, тоді доступні – Уф-друк, ДТФ-нанесення  чи прямий друк. В такому випадку вартість готового виробу з вашим логотипом буде зовсім іншою.

Саме тому, ми розраховуємо вартість індивідуально, враховуючи вид продукції, її кількість, ваш логотип та ваші побажання. Особливо це стосується індивідуального виготовлення, наприклад,  поліграфії, паковання чи пошиву текстильних виробів. Якщо ви не знайшли потрібний товар на сайті, ми можемо запропонувати для вас індивідуальне виготовлення багатьох позиції, і тоді вартість  буде розраховуватися виключно за технічним завданням, яке погоджується з менеджером під час спілкування.


Ми завжди пропонуємо оптимальний варіант виготовлення, або  нанесення логотипу виходячи із вашого логотипу та побажань, якщо можливо  зробити шовкодрук, радити більш дорогий УФ-друк – ми не будемо. Щоб отримати вартість продукції, яка вас зацікавила залишайте заявку на прорахунок і наш менеджер звяжеться з вами, як найшвидше.